5. srpna v noci proběhne návrat ztracené dcery do Země české... ♥

Září 2010

Vzkazy a reklamy

12. září 2010 v 12:51 | Rowan |  Info k blogu
Jelikož psát vzkaz pod článek, který nemá s tématem nic společného, je hloupé, všem, kteří mi chtějí něco vzkázat nabízím tohle místo :) 

Zároveň sem můžete házet reklamy, když už je musíte šířit. Libovolnou reklamu, kterou najdu pod klasickým článkem - mažu. Jestli je budu mazat i tady, to se ještě uvidí, ale minimálně mě to nerozčílí tolik jako "máš hezoulinkej blogíseček, hlásni plosím" pod nějakou hlubokomyslnou úvahou ;)


EDIT 7. 1. 2011
Jelikož někteří pořád nejsou schopní pochopit, že vzkazy se píší do vzkazů a nespamuje se s nimi pod normální články, a jelikož já mám plné právo být líná, zavádím pár pravidel. 

1) cokoliv, co nemá nic společného s článkem, mažu. Většinou to jsou navztekanci, kteří mi hlavně potřebují dát co proto. Nemám zapotřebí se s nimi nějak patlat a ještě jejich komentáře někam kopírovat "aby mě náhodou někdo neosočil, že nesnesu kritiku". Naopak, já kritiku ráda, ráda si poslechnu opozitní názor, ráda se zlepším. Ale pokud mi někdo chce jen nadávat, tak ať se naučí psát mi to do komentářů. 

2) takovéhle vzteklé řeči většinou mažu po skončení diskuze -> pokud onen chytrák něco napíše, odpovím tím, co jsem mu napsala na blog. Pak to jde všechno do kopru. Nemám ráda takovéto nesmyslné vzkazkování z blogu na blog, jen ať je to všechno hezky v jednom. 

3) pokud jsem vám někam napsala komentář, na který by se teoreticky dala očekávat odpověď, pravděpodobně se přijdu podívat, jestli nějaká odpověď přišla. Pokud se ale chcete připomenout, samozřejmě proti tomu nic nemám, pokud se tak stane tady, ve vzkazech. 

4) reklamy, pozvánky na blogy, hlasování, cokoliv podobné nesmyslné kategorie, co se objeví pod normálním článkem, okamžitě bez upozornění mažu. Pokud se něco takového objeví tady, nemažu a pokud mi to za to stojí, jdu se i podívat. V 99% nehlasuju nikde. 

5) většinou nebanuju. Nemám to zapotřebí. Když ale budete provokovat dost dlouho, třeba se i dočkáte. 

A poslední bod: Komentujte, komentujte, komentujte. Miluju komentáře :)