5. srpna v noci proběhne návrat ztracené dcery do Země české... ♥

The End, Konec, Loppu, La Fin, Deireadh, Fine, Die Ende, El Final, Slut...

28. února 2011 v 12:23 | Rowan |  Co den dal
Jelikož tento blog stojí a padá s mým volným časem (tak jako většina blogů, co bychom si nalhávali), a jelikož můj volný čas byl v minulých dnech brutálním způsobem okupován, musím se pochlubit skutečnosti, že galeje skončily!

Ano, v čase 01:42 28. 2. 2011 jsem konečně dopsala bakalářku! Byl to boj, ale zvítězila jsem! Byl to boj, ale dokonce jsem přišla i na takové nesmysly jako jak "neosobním způsobem napsat odůvodnění, proč jsem si práci vybrala k rozpracování". Vážně, neosobně vysvětlit vlastní důvody a postoje. Nemluvě o tom, že jsem jim tam sotva mohla napsat fráze jako "bylo to nejmenší zlo", "věděla jsem, že tohle nějak popatlám dohromady" a jiné rozkošné informace, které slyšet nechtějí.


Finální fáze tvoření byla neopakovatelná a nezapomenutelná. Nestává se mi často, abych se dokázala deset minut v kuse radovat ze skutečnosti, že přidáním číslování stránek, se má práce rázem prodloužila o pět stránek. Od toho momentu, někd yv neděli odpoledne, jsem byla už vážně zkouřená.

První příznaky se začaly objevovat v sobotu, někdy ve tři ráno, kdy jsem si do osobky na MSN plácla "*holding finnish vodka* Bhut I believeh inh mhyshelfsh!!!", což je citace z jednoho krátkého stripu a absolutně vystihovala situaci. Už mi chyběla jen nějaká hodná švédská duše, která by mi tím správně stoickým tónem oznámila "M'be y'a sh'dn't".

Ale já věřila a doválčila! Dojezd už byl sice vážně šílený, seděla jsem u počítače, sluchátka na uších, do těch mi hrála nejšílenější hudba, jakou jsem vyhrabala a s podivně ujetým výrazem jsem bušila do klávesnice. Ažvanila jsem. Na všechny strany, do bakalářky i do oken konverzace. Dokonce se našli jedinci, kteří mě podezírali, že tu vodku vážně upíjim. le neupíjela jsem. Prostě jsem jela. Jsou chvíle, kdy jsem vážně vděčná za svou schopnost žvanit. Obzvlášť na papíře. Vážně, z jednoduché oznamovací věty typu "včera pršelo" jsem schopná vyždímat tří řádkové drama. Aspoň k něčemu mi to psaní je užitečné.

A výhledy? Budete se možná smát, ale psaní. Už s enemůžu dočkat, až si v klidu otevřu vlastní práce a budu psát a psát a psát. Mám v hlavně tolik střípků, že by se z toho už dala složit celkem obstojně velká výkladní skříň. Navíc minimáně jeden z toho podléhá času, takže na ten se jdu vrhnout hned teď, než mi události podtrhnou nohy.

Btw: Any idea proč blog přestal podporovat mé milované vynechané řádky? Obávám se, že to bude i v tomto článku, když to bylo v to předchozím, ale zdá se, že jsem konečně obejvila nějakou chybu nové administrace - zmizely mé vynechávané řádky mezi jednotlivými odstavci, takže se z textu stává hutnej knedlík -_-

EDIT 12:24 28/2/11: Je to dobrý, řádky nezmizely! :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lass Lass | Web | 28. února 2011 v 14:41 | Reagovat

Omg, nezapomínej, že ta švédská duše pak přišla! >8C

Ale ještě jednou gratuluju! Je super, že máš hotovo. ^^

Já chcí taky napsat 'včera pršelo' na tři řádky aniž bych použila ctrl+c, ctrl+v. o___o

A kámo teda.. povídej mi o tom. Už se nemůžu dočkat až budu mít za sebou všechny ty obrázky do školy, všechny commissions... a budu jen čmárat svoje. A NIC mě nezastaví. :'3 Takže jen piš piš piš! *těšítěší* ^^

2 Rowan Rowan | Web | 28. února 2011 v 14:45 | Reagovat

[1]: To je fakt, švédská duše nakonec přišla a řekla xD čimž jsi mě odrovnala XD

Jooo, jsem dost ráda, to ti povim XD Ty to taky za chvíli pofackuješ a budeš si moct čmárat svoje ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.