5. srpna v noci proběhne návrat ztracené dcery do Země české... ♥

Březen 2011

APH - Zůstaň

28. března 2011 v 23:30 | Rowan |  Hetalia Fanfiction

Už asi nemá cenu předstírat, že Hetalie se mi akorát tak líbí. Jsem v tom až po uši a povídky už se mi tu nějak začínají hromadit a překřikovat se navzájem. Nejde odolat a nepsat, když jsou to tak skvělé charaktery a když má člověk dva tisíce let inspirace XD Ačkoliv zrovna tohle je fikce horem dolem a bez historického základu. Prostě jsem si jen hrála s myšlenkou, jak je mým oblíbeným zvykem. Omlouvám se za ten paptetický název, ale lepší mě nenapadl. Ono je to celé takové pateticky romanticky upatlané, co si budeme povídat.. XD

Název: Zůstaň
Charaktery, páry: Rakousko X Maďarsko
Žánr: Ulepená romantika
Varování: Používám zásadně jména. Jinak je to bezpečno všeho, pokud nejste příliš velké citlivky třeba na zlomené ruce.
Shrnutí: Elizaveta musí jet svému národu na pomoc, děj se co děj. Tohle je střípek shrnující situaci po jejím návratu. Někdy možná dopíšu, co tomu předcházelo, nicméně situace je taková, že Elizaveta odjela do boje i přes Roderichův protest a teď se z posledních sil vrací zpátky. Časově předchází jejich svatbě.
Prohlášení: Nikoho z nich jsem nevymyslela, natož abych je vlastnila, ale když se mi dostali do rukou, neodolala jsem, abych si nehrála.

I don't know you, but I'll hug you

27. března 2011 v 19:15 | Rowan |  Co den dal
(Jarní Hetalia sraz, 26. 3. 2011, Praha)

Netuším, odkud začít. Původně jsem chtěla psát už včera večer, hezky z čerstva, ale nakonec to bylo mimo mé možnosti, jen jsem seděla u počítače, ještě pořád se smála jak pitomá a pod vlivem endorfinu se šíleně klepala. Nemluvě o tom, že ještě ani teď nemám tak docela jasno v tom, co chci vlastně napsat, co všechno chci a musím zmínit a na co nesmím zapomenout. I tak se ale předem omlouvám, že tam rozhodně nebude všechno, co by mělo. Už proto, že rozepisovat to do detailů by bylo na dlouho...


Neskutečně šťastná

20. března 2011 v 21:15 | Rowan |  Různá zamyšlení
Teď vám předvedu, jak bravůrně dokážu sáhodlouze krafat o ničem. Lidi, já jsem totiž neuvěřitelně šťastná. Poslední měsíc až dva jsem jak vyměněná.

Jarní nálada

20. března 2011 v 18:23 | Rowan |  Info k blogu
Není možná! Konečně, konečně jsem dala dohromady nový, jarní design. A že to tentokrát byl boj. Normálně mi nedělá problém něco vymyslet. Jenže teď jsem tu nad tim dřepěla celý víkend a pořád jsem nevěděla. A to to původně mělo vypadat úplně jinak. První myšlenka měla co dočinění s bambusem. Měl být jen v okraji. Ale nakonec to nějak nefungovalo. Pak následovala řada zkoušek a testů, znáte to. A pátrání. Nekonečné hodiny pátrání a brouzdání po netu po nějaké inspiraci.

Pro mě za mě...

19. března 2011 v 13:27 | Rowan |  Téma týdne
Poslední dobou je to s tématy týdne takové... Nevim, na co přesně čekám, ale zkrátka nemám moc co psát. Původně jsem myslela, že i tohle jde mimo mě. Jsem nekuřák, prskám na kuřáky stejně jako ostatní, obtěžují mě, nevadí mi to, nabouchala bych jim ten kouř do uší, vytváří to atmosféru. Zkrátka asi nemám jednotný pohled na věc, rozhodně nejsem jednoznačně proti.

Projekt 30/15: Paranoia

16. března 2011 v 1:48 | Rowan |  Projekt 30
Křičte hurá a tři dny se radujte! (Nebo si začněte zoufat, záleží na vašem úhlu pohledu). Konečně se mi povedlo vrátit se k projektu. Ne, neskončila jsem s ním, jen jsem prostě měla příliš práce.

Tenhle střípek mi v počítači leží už docela dlouho. Tedy, v porovnání s jinými je to benjamínek, budou mu tak dva týdny. Myslím, že jsem ho nakousla někdy během minulého nebo předminulého víkendu, kdy jsem psala bakalářku. Pak jsem ho ale musela odložit a dneska jsem se k němu konečně zase dostala a během asi deseti minut jsem dopsala zbylé dvě třetiny O_o.
A ano, je hodně, hodně inspirovaný mými zážitky. A je to taková... srandička. Trochu ironická, snad trochu úsměvná a pravděpodobně se neodehrává jen u mě doma.

Samým nadšením neznám název

15. března 2011 v 20:44 | Rowan |  Co den dal
A je to tady! Dočkala jsem se! Dneska jsem odevzdala konečně dopsanou a dodělanou bakalářku, která už mi upřímně lezla krkem. Je ot tak báječná zpráva, že celý den chodím lehce připitá endorfiny a zpívám si. Ted,a je fakt, že já jsem vysmátá poslední dobou tak nějak pořád, ale tohle je třešínka na dortu... Teď už s ebudu jen učit *giggle*


Sběratel známek

5. března 2011 v 17:59 | Rowan |  Girl Like Me
Miluju známky. Absolutně a bezmezně. Obzvlášť pak ty podařené, výstižné, trefné, vtipné a nápadité. A taky celou záplavu známek, které nejsou ničím jiným než vyjádřením náklonosti k nějakému tématu, postavě, dílu. A ano, de facto bych se dala označit za sběratele - stáhnu si každou blbost, která se mi apsoň trochu líbí a aspoň trochu mě vystihuje. Co hůř, když nemůžu najít, jsem schopná si vytvořit (třeba stampy pro Patricii Briggs a sérii Alpha&Omega).

Dobito...

4. března 2011 v 23:48 | Rowan |  Co den dal
(Za následující text se hluboce omlouvám a koho nezajímá hromada fňukání, pokračujte v četbě dále do vozu)

Celý týden se tak nějak útržkovitě neustále chystám k nějakému článku. Tu tohle, tu tamto a nakonec je pátek večer a nic. Dnešek byl navíc naprosto strašný. A jak se mi občas stává, že pod návalem euforie prostě nehodlám ztrácet čas a energii nad článkem, dneska jsem byla přesně v tom stavu, kdy jsem si psaní musela naopak zakázat kvůli hodně špatnému rozpoložení.