5. srpna v noci proběhne návrat ztracené dcery do Země české... ♥

"A dobrý start do nového týdne"

14. srpna 2011 v 20:48 | Rowan
No co, nevěděla jsem, jaký tomu dát nadpis, a Události na ČT mi napověděli. Jsem kreativní... A nebo teda vlastně nejsem XD Whatever.Můj start bude báječný n_n Zítra ráno vyrážím směrem na východ, postupně jihovýchod a přes zastávku na Slovensku až do Budapešti. Psala jsem o tom už dřív, napíšu to znovu n_n Všechno to proběhlo hrozně náhodně. Ještě před týdnem, před pár dny, nebylo jisté, jeslti se to na poslední chvíli nezmění, jestli vůbec pojedu. Pak padlo definitivní rozhodnutí, že ano.

Jenže kdo si pamatujete mou cestu do Švýcarska, cestování s mojí mámou je docela náročné. A tak se z výletu do Budapeště pomalu stávala čtyřdenní okružní jízda celým Maďarskem. Když už jsme se dostali až k Moháči, vybublala jsem s tím, že se asi zbláznila, ať se laskavě vrátí k Balatonu, jestli nutně musí vidět i něco jiného než hlavní město.

Ani nevím, jak se nakonec povedlo, že v Budapešti budu vážně dva večery. Původně máma plánovala, že si uděláme zastávku na oběd v Bratislavě, a večerním cílem bude Esztergom, kde se ubytujeme. Ráno se dojedem podívat do Visegradu a kolem poledne jsme v Budapešti, kde se ubytujeme, projdeme, přespíme, ještě druhý den courneme a pojedem dál, pravděpodobně k Balatonu, pokud na to bude počasí.

Co si budeme povídat, nelíbilo se mi to. Tedy - obě dvě města, Esztergom i Visegrad bych viděla ráda, ale jen jedna noc v Budapešti?! Ale no tak! Takže když se najednou stalo to, že tam budeme dvě noci, jsem radostí bez sebe. V pátek dokonce máma rezervovala hotel, takže teď už je jisté, že zítra vyrážím na cestu. O tom, že se neskutečně těším, asi psát nemusím, co? XD

A aby toho nebylo málo, dneska se nějak zvrhla konverzace a bohapustý dotaz "nechcete jet někdo do Drážďan?" se za deset minut stihl zvrhnout v situaci, kdy mám koupený lístek a zabukovaný jednodenní výlet do Drážďan. A neskutečně se těším. 8D

Když už jsme u toho cestování, možná bych si ale měla jít zabalit. Nějak mi tenhle článek přestává dávat smysl. Prostě se těším, výhledově mě toho čeká víc a měla bych své psavecké touhy ventilovat jinak než bezduchým článkem na blogu, když už mě včera tak nadopovalo anime (nemluvě o tom, že jsem nadopovaná i Potterem a chce se mi napsat zase po letech fanfikci XD)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.