5. srpna v noci proběhne návrat ztracené dcery do Země české... ♥

Prosinec 2012

Konec v 0:13

21. prosince 2012 v 15:30 | Rowan |  Co den dal
Všechny ty řeči o konci světa mě už neskutečně unavují, obtěžují, příjdou mi směšné. Je to nesmysl, zažila jsem to už i ve svém nepříliš dlouhém životě několikrát a ani jednou se nic nestalo. Ani o Silvestru 1999 (do konce století a tisíciletí chyběl ještě celý rok, ale stejně se všichni asi víc báli, že počítače nerozdýchají tolik nul a dvojku na začátku), ani při tom zatmění Slunce o pár let později jednoho horkého srpnového odpoledne. Nevyšla ani předpověď o příchodu vesmírných chobotniček, jak jsme s kamarádkou předpověděly koncem roku 2009.

O fotosoutěžích

9. prosince 2012 v 9:00 | Rowan |  Různá zamyšlení
Asi by se dalo říct, že jsem amatérský fotograf. Hodně amatérský, ale focení mě baví a po dědečkovi, který se tím živil, to mám nejspíš v krvi. Přes tátu, který mě toho o focení naučil asi nejvíc. A přestože vím, že se mám ještě hodně co učit a pořád si slibuji, že jednou se i dovzdělám, nebo s tím minimálně skutečně začnu, mám neodbytnou touhu se občas k fotografiím vyjadřovat.

Momentálně mě popíchla jedna soutěž, které se účastní kamarádka a ve které probíhá hlasování přes facebook (ke shlédnutí zde - nelekněte se maďarštiny). Některé fotky mě zaujaly, jiné nechaly docela v klidu a u některých jednoduše skučím. A jelikož mě nikdo nechce poslouchat, vypíšu se z toho.