5. srpna v noci proběhne návrat ztracené dcery do Země české... ♥

Říjen 2013

V opilosti

23. října 2013 v 0:52 | Rowan |  Různá zamyšlení
Nikdy jsem nebyla opilá. Myslím tím opravdu, opravdu opilá, kdy bych nevěděla o světě, zvracela na každém rohu a ráno se probudila s třeštící hlavou. Uznávám, že jsem k tomu stavu neměla daleko. Ten večer, kdy jsem popíjela sangrii, smála se a nenechala si vzít víno a pak si opřela hlavu o kamarádovo rameno a najednou jsem věděla, že je všechno špatně. Pamatuju si ten večer ale překvapivě dobře. To, jak si uvědomil, že jsem vypila až moc, to jak mi pomohl na nohy a odvedl mě ven na dvůr, abych se nadýchala čerstvého vzduchu. I to, jak mě držel v náručí a utěšoval, když jsem začínala panikařit, že ztrácím kontrolu sama nad sebou. I to, jak mi cestou domů zpíval a pak jsme se tomu druhý den smáli. Nebyla jsem skutečně opilá ani tu noc, kdy mi ukradli mobil. Ta ztráta byla spíš o blbosti než o alkoholu.


Záchvat sdílnosti

19. října 2013 v 14:14 | Rowan |  Co den dal
Nevím, kde se to ve mě bere, ale teď právě mám nějaký podivný záchvat sdílnosti, kdy bych se světem sdílela neradši celý svůj život. Už zase mě chytá touha fotit každého brouka na okně a sdílet fotku na facebooku, jen proto, že se mi strašně líbily barvy jeho krovek. Chci někam házet odkazy písniček, které právě poslouchám už po sté v řadě. Chce se mi psát o všem i o ničem, prostě jen tak psát.

Ve snu uvězněná

9. října 2013 v 23:05 | Rowan |  Co den dal
Včerejší večer byl příšerný. Domu jsem se doslova dovlekla, unavená, vyčerpaná, rozptýlená nepříliš vydařenou hodinou maďarštiny (první v tomhle semestru, vydala jsem se na Institut, že tam se naučím víc, než u profesorky na fildě.. a ejhle, kdo on tam neučí. Navíc v úrovni, ve které jsem byla někdy loni touhle dobou), která mi lale i tak bohatě stačila k tomu, aby mi připomněla, jak jsem se cítila na hodinách, než jsem do Budapešti odjela, odkopnutá jako pes, protože milostpán kvůli přednášce nestíhá ani kafe, před sebou horu práce a věděla jsem, že strašně, zoufale nestíhám.