5. srpna v noci proběhne návrat ztracené dcery do Země české... ♥

Info k blogu

Na rozloučenou

8. září 2018 v 18:49 | Rowan
Jsou to skoro dva roky, co se tu objevilo něco nového. A jak to tak sleduji, je otázka, jestli tohle se někdy objeví nebo ne.

Před rokem a kouskem jsem se defintivně přestěhovala do nových vod, na nový strom. Po krátkém pokusu s bloggerem, který mi zoufale nepřirostl k srdci, jsem do toho praštila, zainvestovala, koupila si vlastní doménu a na ni si nahrála wordpress. A jedu. Pomalu, zatím bez mnoha čtenářů (tedy račte tam zavítat a komentovat! :D ), ale jedu.

Na blogu.cz jsem nědy od roku 2007, tuším. Oslavila jsme tedy loni už deset let na této platformě. Bylo to fajn období, ačkoliv od jistého momentu mi nevyhnutelně začalo vadit sepjetí s tv nova, které tomu všemu dávalo takovou nepříjemnou pachuť. Jeden z důvodů, proč hledat alternativu. Druhý důvod byly sem tam se objevující problémy. A jak to teď z povzdálí sledují, problémy jsou zase. A to člověka zkrátka otráví. Jsem valstně docela ráda, že už tyhle problémy řešit neumím.

A kdybyste mě chtěli navštívit, najdete mě na jeřabině. Opět, znovu, stále... jerabina.blog

Předškoláčkovo ohlédnutí

7. října 2012 v 9:00 | Rowan
Blog se dneškem dožil svého šestého roku existence! Téměř by se dalo říct, že už je dost starý na to, aby šel do školy. Ale takovými věcmi ho nebudu děsit a nechám ho žít v říši volnočasové zábavy. K narozeninám dostal před pár dny nový vzhled, ze kterého jsem tiše nadšená (jeřabinové lístky kolem! co víc jsme si my dva mohli přát?) A jelikož mám letos podstatně sdílnější náladu než před rokem, rozhodla jsem se pro malé, číselné ohlédnutí.

Pozvání ke kávě

17. září 2011 v 15:59 | Rowan
Znáte to pořekadlo, že změna je život?

Věděla jsem už nějaký čas, že se akutně potřebuju změnit letního designu. Byl prostorný a vzdušný a volný a... A bylo toho moc. Potřevovala jsem změnit do něčeho komornějšího, jednoduššího, soukromějšího, útulnějšího. A dopadlo to takhle. Jen záhlaví a jedna barva k tomu.

A mě se to líbí. Jako vždy netuším, jak dlouho mi to vydrží, ale v mém momentálním rozpoložení, kdy uvažuju, že s emožná přestěhuju z blogu úplně jinam, se mi tahle jednoduchost a strohost vážně zamlouvá. Ono tady jde stejně spíš o text než o obrázky, že?

Anyway - hope you like it! Aspoň trochu... XD

Jarní nálada

20. března 2011 v 18:23 | Rowan
Není možná! Konečně, konečně jsem dala dohromady nový, jarní design. A že to tentokrát byl boj. Normálně mi nedělá problém něco vymyslet. Jenže teď jsem tu nad tim dřepěla celý víkend a pořád jsem nevěděla. A to to původně mělo vypadat úplně jinak. První myšlenka měla co dočinění s bambusem. Měl být jen v okraji. Ale nakonec to nějak nefungovalo. Pak následovala řada zkoušek a testů, znáte to. A pátrání. Nekonečné hodiny pátrání a brouzdání po netu po nějaké inspiraci.

Konečně v novém!

21. listopadu 2010 v 1:21 | Rowan
Vim, že zima má ještě chvíli čas, ale prý má příští týden být až -10 a v Krkonoších už dneska údajně sněžilo. Takže proč si neušetřit práci, na kterou nemám pořádně čas a rovnou se nehodit do zimy? 

Změna je život

23. října 2010 v 1:14 | Rowan
Dobře, dobře, dobře.... Znova, jinak, snad lépe. Projekt 365 tady nebude, nefunguje to. Jsem ráda, když zvládnu nahodit fotky na Jeřabinu, natož abych to ještě překopírovávala sem. To je vážně něco, na co tak docela nemám náladu a sílu... Navíc... Prostě to nefungovalo. Potřebuju blog, kde bych se vyřádila v méně... "vážném" slova smyslu. Potřebuju místo, které je víc prolezlé lidmi, nebo snad zase bude...

Zároveň tímto prohlašuji, že ruším Little-Meadow blog. Věci odtud se přesunou sem. Včetně povídek, některých "úvah" a dalších nesmyslů a drobností. Hej, mám toho fakt moc a tolik blogů a stránek neni v mých silách. Už tak sotva bojuju, abych zvládala aktualizovat Downey.cz a Jeřabinu. Blog chci pro odreagování a jeden mi k tomu bohatě stačí :)

Takže, víte, co se tu děje, pro zdůraznění jsem dokonce nahodila i nový design (čistě tématický k blížícímu se konci měsíce) a jdu sem přeházet věci, abych se mohla rozjet a naházet sem všechny ty nové blbosti, co mám v hlavě a které chci někde ventilovat a Jeřabina to zatím není :)

Enjoy, buddies!

Vzkazy a reklamy

12. září 2010 v 12:51 | Rowan
Jelikož psát vzkaz pod článek, který nemá s tématem nic společného, je hloupé, všem, kteří mi chtějí něco vzkázat nabízím tohle místo :) 

Zároveň sem můžete házet reklamy, když už je musíte šířit. Libovolnou reklamu, kterou najdu pod klasickým článkem - mažu. Jestli je budu mazat i tady, to se ještě uvidí, ale minimálně mě to nerozčílí tolik jako "máš hezoulinkej blogíseček, hlásni plosím" pod nějakou hlubokomyslnou úvahou ;)


EDIT 7. 1. 2011
Jelikož někteří pořád nejsou schopní pochopit, že vzkazy se píší do vzkazů a nespamuje se s nimi pod normální články, a jelikož já mám plné právo být líná, zavádím pár pravidel. 

1) cokoliv, co nemá nic společného s článkem, mažu. Většinou to jsou navztekanci, kteří mi hlavně potřebují dát co proto. Nemám zapotřebí se s nimi nějak patlat a ještě jejich komentáře někam kopírovat "aby mě náhodou někdo neosočil, že nesnesu kritiku". Naopak, já kritiku ráda, ráda si poslechnu opozitní názor, ráda se zlepším. Ale pokud mi někdo chce jen nadávat, tak ať se naučí psát mi to do komentářů. 

2) takovéhle vzteklé řeči většinou mažu po skončení diskuze -> pokud onen chytrák něco napíše, odpovím tím, co jsem mu napsala na blog. Pak to jde všechno do kopru. Nemám ráda takovéto nesmyslné vzkazkování z blogu na blog, jen ať je to všechno hezky v jednom. 

3) pokud jsem vám někam napsala komentář, na který by se teoreticky dala očekávat odpověď, pravděpodobně se přijdu podívat, jestli nějaká odpověď přišla. Pokud se ale chcete připomenout, samozřejmě proti tomu nic nemám, pokud se tak stane tady, ve vzkazech. 

4) reklamy, pozvánky na blogy, hlasování, cokoliv podobné nesmyslné kategorie, co se objeví pod normálním článkem, okamžitě bez upozornění mažu. Pokud se něco takového objeví tady, nemažu a pokud mi to za to stojí, jdu se i podívat. V 99% nehlasuju nikde. 

5) většinou nebanuju. Nemám to zapotřebí. Když ale budete provokovat dost dlouho, třeba se i dočkáte. 

A poslední bod: Komentujte, komentujte, komentujte. Miluju komentáře :)
 
 

Reklama