5. srpna v noci proběhne návrat ztracené dcery do Země české... ♥

Uherské prázdniny

Den čtvrtý - Balatonské loučení

27. srpna 2011 v 1:16 | Rowan
Ne, nezapomněla jsem a nevykašlala jsem se na to. Jen jsem toho teď měla překvapivě hodně a taky jsem byla líná, co si budeme povídat. Nicméně čvtrtý a poslední den z mého vyčerpávajícího maďarského reportu je tady.
***

Před námi byl poslední den v Maďarsku. Hned ráno jsme vyrazili najít nějaké hezké místo ke koupání a tuším, že jsme nakonec skončili v Balatonberény, ačkoliv jistá si tím už nejsem. Největším zážitkem z téhle zastávky nebyla ani tak voda, koupání, procházka do půlky Balatonu, aby si člověk aspoň trochu zaplaval, ani to epické superjemné bahínko na dně, ale labutě. Hejno dvou starých labutí s mladými, šedými labuťaty.

Den třetí - Z města k vodě

21. srpna 2011 v 16:03 | Rowan
Jak bylo v plánu, po dvou večerech v Budapešti jsme se přesouvali k Balatonu.

Blížil se konec. Posledních pár hodin, než sedneme do auta a přesuneme se jinam. Hotelový pokoj jsme museli vyklidit do desíti, takže snídaně byla spojená s pobíháním a balením, focením hotelu a hotelového pokoje, přenášením věcí do auta, které jsme nechávali v garáži až do dvou. Trochu jsem se smála sama sobě, protože v těhle chvílích se normálně nejvíc děsím, abych nezapomněla v koupelně pouzdro na čočky. To tentokrát spokojeně leželo doma v Praze, takže fakt nebylo, o co se strachovat.

Den druhý - Budapešťské cestování

21. srpna 2011 v 14:37 | Rowan
Druhý den výletu, tentokrát strávený od rána až do noci jen v Budapešti.

Prvním velkým úkolem nového dne bylo sehnat si lístek na MHD. Po včerejších několika hodinách ve městě, jsme pochopili, že jediná šance, jak tu něco vidět a přežít, je cestovat pomocí hromadných dopravních prostředků.

Den první - Legend of Danube

20. srpna 2011 v 1:05 | Rowan
Vůbec jsem nevěděla, odkud začít jak to psát, co všechno vám říct... Nakonec to dopadlo rozepisováním dne po dni. A jelikož jsem se ztratila v třídění fotek a ve vzpomínání, pro dnešní večer pvní den, zbytek snad přibude v co nejkratší době =)
 
 

Reklama